sulge See veebileht kasutab küpsiseid, et tagada
teie parim kogemus meie veebilehel. (Rohkem)

FertilUp® - Kõrgeim Saksa kvaliteet. Kiire ja diskreetne kohaletoimetamine 1-3 tööpäevaga.

kliendid

L
"Ma ei arvanud, et mul on mingeid probleeme kuni esimese spermatestini. Tulemus muutis mu ärevaks. Jätsin maha suitsetamise ja proovisin FertilUpi. Eelmisel kuul kordasin testi ja spermatosoidide arv suurened üle 100%.”
TOOMAS
"Minu naine ja mina oleme proovinud 2.5 aasta jooksul kõiki võimalikke rasedaks jäämise võimalusi ja tulutult – 2 ringi IVF-I koos ICSI-ga. Minu uroloog avastas, et mul on verikotseele ja sellepärast on minu sperma nii halb – spermatosoidide arv, liikuvus ja morfoloogia olid väga madalad. Tellisime FertilUpi ja 5nda pudeli ajal sai mu naine positiivse rasedustesti vastuse. Suured tänud.”
REI
36-aastane
» Kuigi oleme saanud raporteid, et FertiUp meie puhul tõenäoliselt ei tööta, ostsime abikaasaga kolmekuulise ravi ja praegu on mu naine neli kuud rase. Me ei tea, kas see on ime või aitas meid FertilUp. Igatahes oleme õnnelikud ja loodame, et kõik läheb hästi. "
V
27-aastane
"Hakkasin võtma Fertilupi 3 kuud tagasi. Mul oli ebaregulaarne tsükkel, see oli ka liiga pikk, mis tekitas muret. Otsustasin proovida Fertilup-i. Tsükkel on nüüd palju regulaarsem ja ma tunnen end palju paremini, loodan et ei pea kaua ootama.”
M&T
"Võtsin FertilUpi ja kaks kuud hiljem läksin oma esimesele IVF-le ja mul oli kõrgeim parima kvaliteediga munarakkude arv. Pärast seda käisin veel 2 korda IVF-l ilma seda toodet kasutamata ja oli vaid 1 munarakk ja see jälle ei töötanud. Kuna munarakkude arv ja kvaliteet olid esimesel korral ilmselgelt parimad proovime enne uut IVFi kindlasti veel Fertilupi.”
SAMUEL JA NIINA
"See töötab päriselt. Ärge kulutage IVF-le tervet varandust nagu meie – proovige enne Fertilupi. Lihtsalt võtke 2 kapslit päevas ja oodake. Oleme väga tänulikud.”
FERTILUP

ANASTASIA &JAAN
 "Pärast abiellumist otsustasime lapsi saada ja sellega seoses soovisin oma keha uue rolli jaoks ette valmistada. Fertilup oli ideaalne lahendus, sest see juba sisaldab foolhapet ja annab väikse tõuke. See töötas! Peagi tähistame oma esimest pulmaaastapäeva ja minu peatset sünnitust. Meile väga meeldis see toode.”
M.R.
28.a
"Aitäh Fertilup, et tegid minu unistused tõeks. Kindlasti soovitan seda!!” 
SILVIA
42.a
"Pärast kahte aastat proovimist, kahte aborti, konsultatsioone ekspertidega ja paljusid analüüse saime teada, et saame lapsi vaid kunstliku viljastamise teel. Põhjuseks oli minu vanus (41) ja kehvad hormoontestide tulemused. 2015 aasta lõpus leidsin internetist teie toote tuginedes positiivsetele kommentaaridele ja ostsin 6 kuuks FertilUpi endale ja oma partnerile. Pärast kolmekuulist võtmist tundsin end paremini, mul oli rohkem energiat ja olin vähem väsinud. Meie üllatuseks näitas uus läbivaatus, et minu hormoonide tase on nüüd optimaalne; FSH ja LH olid tasakaalus (FSH väärtused kukkusid 17 ja 13.5-lt 8.5 peale!), seega olid viljastumiseks vajalikud tingimused täidetud. Minu partneri spermaanalüüs oli ka paranenud kvantiteedi ja kvaliteedi poolest. FertilUpi võtmist jätkasime veel kaks kuud ja 2016 juulis saime teada, et olen 42-aastaselt rase. Rasedus oli kerge ja 29.märtsil sündis meie tütar Emma. Olen selle naturaalse toote eest väga tänulik, mis võimaldas meie väikese ime sündi! "
ENE
33-aastane
"Milline imeline toode! Kui mu günekoloog saatis mind IVF-le otsustasime enne seda proovida FertilUpi. 2 kuu pärast olin ma rase. Kindlasti soovitan seda.”
All rights reserved © 2012 - 2024 Sign in
Production: MMVisual