sulge See veebileht kasutab küpsiseid, et tagada
teie parim kogemus meie veebilehel. (Rohkem)

FertilUp® - Kõrgeim Saksa kvaliteet. Kiire ja diskreetne kohaletoimetamine 1-3 tööpäevaga.

Infonurk



Viljatus
on muutunud kaasaegses ühiskonnas tõsiseks probleemiks, millest räägitakse vähe. Kaasaegset, kiiret elustiili seostatakse sageli sellega, et inimesed pööravad vähem tähelepanu tervisele ja otsustavad luua pere hiljem, mis tähendab, et viljatuse põhjuseid märgatakse ja tunnistatakse hiljem.

Viljatus on endiselt tabuteema, mida kinnitavad paljude inimeste lood. Kahjuks on paarid sageli selle probleemiga üksi ja enesesse tõmbunud ning kogevad suurt ärevust ja stressi, mis mõjub negatiivselt neile ja nende keskkonnale. Paarid räägivad oma viljatusest vaid kõige lähematele perekonnaliikmetele ja sõpradele. Seda kõike sageli sellepärast, et nad kogevad viljatust, kui midagi, mis "juhtub ainult nendega”. Kuid tegelikus on hoopis teistsugune, iga kuuendal paaril Euroopas on probleeme viljatusega.  

Mis on viljatus?
Ametlikult defineeritakse viljatust, kui võimetust eostada last olles vahekorras (kaks kuni kolm korda nädalas) 12-kuulise rasestumisvastaste vahendite vaba perioodi jooksul. Meditsiiniline teadus defineerib viljatust haigusena, kuid iga paari jaoks on see ennekõike väljakutse: kuidas säilitada tervislikku suhet, kuidas leida õigeid mooduseid olukorra lahendamiseks ja kuidas teha väikeseid muudatusi eesmärgi saavutamiseks – milleks on tervislik rasedus.

 
Sageli mõistavad paarid, et neil on probleem liiga hilja. Soovitame end viljatuse probleemidega kurssi viia, kui hakkate otsustama laste saamise soovi üle.

Esimesed sammud võib ette võtta meessoost partner, kes võiks teha spermaanalüüsi, mille raames testitakse spermat spermatosoidide arvu, liikuvuse või ebanormaalsuste suhtes. Kuni 30% viljatuse juhtumitest on meeste viljatus (30% juhtude puhul on tegu naiste viljatusega ja võrdse protsendi ulatuses on viljatus mõlemal partnerites), mida paljud mehed kipuvad ignoreerima.

Naised saavad palju ära teha külastades regulaarselt oma günekoloogi läbivaatusteks ja jälgides oma kehasid – võtmeks on regulaarne menstruatsioonitsükkel ja ovulatsioon, samuti tuleks kontrollida kilpnäärme funktsioneerimist ja valu ning ebatavalist veritsemist.

Ärge oodake seni, kuni midagi juhtub. Säilitage tervislik elustiil isegi, kui valmistute rasedaks jäämiseks, sealhulgas tervislik toitumine, lõõgastumine, stressi ja alkoholi vältimine, jne. Samuti on õige aeg hakata kasutama FertilUp toidulisandit, mille unikaalne mineraalide, vitamiinide ja ravimtaimede kombinatsioon tagab, et teie keha saab kõik vajalikud toitained ja hoolitseb teie reproduktiivse tervise eest. Naiste puhul tähendab see hormoodide taseme reguleerimist, mis on võtmeks regulaarsete menstruatsioonitsüklite tagamisel, samas meeste puhul tõuseb spermatosoidide arv ja kvaliteet. Eesmärgiks on muuta eostamine lihtsamaks.

FertilUp on täiesti looduslik toidulisand, mis saab teid aidata. See ei tee imesid, kuid tagab, et mõlemad partnerid saavad kõik reproduktiivse süsteemi tervise tagamiseks vajalikud koostisained ja saavutate heaolu, mis on eduka viljastamise eeltingimuseks.
 
Vanus, kui faktor naiste viljakuses või viljatuses

Naise vanus on üks kõige olulisematest faktoritest, mis mõjutab viljastumist ja terve lapse sünnitamist.

Naine sünnib kõigi munarakkudega, mis tal elu jooksul on. Naise munarakud vananevad koos temaga vähenedes nii kvaliteedi, kui kvantiteedi poolest. Kui hea üldine Tervis tõstab rasestumise ja terve lapse sünnitamise võimalusi, ei ületa see vanuse mõju naise viljakusele.

Muutused naise viljakuses, mis vananemise käigus aset leiavad:
-    Munarakkude arv ja kvaliteet (munasarjade reserv) väheneb loomulikul teel alates ajast, mil naine sünnib selleni, kuni ka läheneb menopausini..
-    Rasestumine on raskem (eostamine) ja nurisünnitused on vanemate emade seas levinumad.
   Naistel, kes rasestuvad kõrgemas eas on suurem komplikatsioonide risk raseduse ajal (gestatsiooni diabeet või preeklampsia).

Oma viljakuse eest hoolitsemine tähendab ka laste saamise otsust enne 35.eluaastat.

Üldlevinud on väärarusaam, et meil on 100% tõenäosus rasestuda iga ovulatsiooni ajal (iga kuu). Teatud arv munarakke on mistahes vanuses ebanormaalsed ja kuna rasestumine peab aset leidma ovulatsiooni ajal, on isegi noortel, tervetel naistel, kes üritavad rasedaks jääda iga kuu vaid 25-30% võimalus. Viljakus algab üldiselt vähenema, kui naine on varajastes 30ndates ja rohkem pärast 35ndat eluaastat. FertilUpil võib olla positiivne efekt kogu naise viljaka perioodi jooksul.



PEAMISED VILJATUSE PÕHJUSED JA FERTILUP, KUI VÕIMALIK LAHENDUS:


Kaheksakümmend protsenti kõigist naiste viljatuse juhtumitest on seostatavad kolme põhjusega:

neplodnost Ovulatsiooni häired

Ovulatsioonihäire on number #1 naiste viljakuse probleem. Kui teil on ovulatsioonihäire ja ebaregulaarsed tsüklid (hormonaalne tasakaalutus), võib raseduse planeerimine olla väljakutse. Teil  võib olla keeruline määratleda ovulatsiooni päeva ja naised, kellel on ovulatsioonihäired ovuleerivad vähem munarakke või ei ovuleeri neid üldse. Sageli on selle põhjuseks hormonaalne tasakaalutus. Soovitame FertilUpi naistele, see on eriti populaarne naiste seas, kellel on ebaregulaarsed tsüklid ja ovulatsioonihäired. Klientide arvustused paljastavad, et FertilUp on aidanud reguleerida nende tsükleid ja hormonaalset tasakaalutust.

neplodnost Polütsüstilised munasarjad (PCOS)

Salegi on suur seos polütsüstilise munasarjasündroomi (PCOS) ja viljatuse vahel. Hormonaalne tasakaalutus on samuti PCOS-le tüüpiline ja toob endaga kaasa ovulatsioonihäireid. PCOS sümptomid koosnevad munasarjade tsüstidest, ebaregulaarsetest menstruaaltsüklitest, hirsutismist (liigne karvakasv) ja ülekaalulisusest. FertilUp on väga efektiivne toidulisand PCOS-ga naistele ning see põhineb naishormooni ja menstruaaltsükli reguleerimisel. Naised raporteerivad, et nad on FertilUpi võtmisega saavutanud regulaarsed menstruaaltsüklid, regulaarse ovulatsiooni, vähenenud menstruaalvalud ja isegi loomulikul teel rasestunud.

neplodnost Endometrioos

Endometrioos tekib, kui emaka vooderduse (endomeetriumi) väikesed kudede osad liiguvad mööda munajuhasid ülespoole ja asetuvad kõhuõõnes asuvatesse organitesse või kõhuõõnde nende ümber, sealhulgas munasarjade, munajuhade, päraku ja põie. Mõned naised kogevad väga valusaid menstruaalkrampe, selja ja vaagnavalu, valulikku seksuaalvahekorda või valu urineerimisel, samas kui mõned ei teagi, et neil on probleem enne, kui nad saavad diagnoosi. Kahjuks pole endometrioosi ravimiseks ideaalseid ravimeid. Mõned soovitavad rasedust, sest see tagab pikema menstruaaltsükli pausi, kuid endometrioos muudab rasestumise keerulisemaks. Kõik ravimid põhinevad keha valmis panemisel raseduse või menopausi jaoks. 


neplodnost Meeste viljatust esineb umbes kolmandikul elanikkonnast, sama palju esineb ka naiste viljatust. Meeste viljatust väljendatakse spermatosoidide arvu kaudu (üle 20 miljoni/ml), nende liikuvuse (vähemalt 50%) ja morfoloogia vormi kaudu. Kõik need omadused on spermaanalüüsis selgelt väljatoodud.  Suurem spermatosoidide arv ejakulaadis, nende suurem liikuvus ja õige vorm võimaldavad neil munarakuni jõuda ja seda viljastada.

Viljatust mõjutavad paljud erinevad tervisefaktori, samuti teatud keskkonna ja elustiili faktorid. Kõige levinumad tervisega seonduvad faktori on:

  •  varikotseele (munanditesse verd toitva venoosse põimiku laienemine),
  • infektsioonid (seksuaalselt edasikantavad haigused),
  • ejakulatsiooniga seonduvad probleemid (retrograadne ejakulatsioon - seemnevedeliku ejakulatsioon kusepõide),
  • munandite laskumise defektid,
  • hormonaalne tasakaalutus,
  • ebakorrapärasused kromosoomides
  • tsöliaakia (gluteenitundlikus),
  • operatsioonid, jne.

Sageli on viljatuse põhjuseks elustiili ja keskkondlikud faktorid. Kaasaegne, vähem tervislik elustiil mõjutab sperma kvaliteeti, eriti selle vormi järgmiste faktoritega: 
  •  temperatuur (sagedane sauna kasutamine, kitsad riided, regulaarne istumine, jne),
  • kemikaalid (pestitsiidid, herbitsiidid, jne),
  • östrogeeni olemasolu toidus
  • radiatsioon,
  • alkoholi tarbimine,  
  • suitsetamine,
  • ülekaalulisus,
  • stress.

FertilUp meestele on loodud selleks, et aidata parandada meeste spermatosoidide arvu, liikuvust ja morfoloogiat. See sisaldab vitamiine ja mineraale, millel on positiivne efekti viljakusele, reproduktiivsele süsteemile ja normaalsele spermatogeneesile.




NÕUANDED MEESTE VILJAKUSE PARANDAMISEKS:

neplodnost  Nõuanded Meeste :
  • Tehke spermaanalüüs. Teie perearst võib suunata teid testimisele, kui te pole suutnud edukalt 12 kuu jooksul eostada, soovitame teil külastada eriarsti. Kui spermaanalüüs paljastab madala kvaliteediga sperma veenduge, et hakkate järgima tervislikumat elustiili (tervislik toitumine, jätke maha suitsetamine, tarbida alkoholi mõõdukalt, elage stressivaba elu, jne), vältige liiga ümber riiete kandmist (kõrgem temperatuur mõjutab sperma arenemist negatiivselt).
  • Hakake võtma meeste FertilUpi. See koosneb naturaalsetest valitud vitamiinidest ja taimedest ning sellel on tõestatud positiivne efekt spermatogeneesile, sperma moodustumisele (spermatosoidide arvule, liikuvusele ja morfoloogiale). Sperma elutsüklist tulenevalt , kui olete teinud elustiili muudatusi võtab aega umbes 2 ½ kuni 3 kuud, et  ejakulaati ilmuksid tervislikumad spermatosoidid. Sperma suguküpseks saamine võtab umbes 3 kuud, mis tähendab, et tervisliku elustiili ja FertilUp preparaadi võtmisest tulenevaid muutusi on võimalik näha 3 kuu möödumisel.
neplodnost  Nõuanded naistele:
  • Kontrollike, kas ovuleerite ovulatsioonitesti abil. Ovulatsioon on viljastumise võtmeks.
  • Kui teil ei ole regulaarset ovulutsiooni või üldse ovulutsiooni tagage tervislik elustiil (tervislik toitumine, lõpetage suitsetamine, tarbige mõistlikus koguses alkoholi, elage võimalikult stressivaba elu, jne), läbite regulaarseid läbivaatusi (pap-test ja ültraheli.
  • Hakake võtma FertilUpi naistele. FertilUp tõstab teie viljastumise võimalusi tõstes hormonaalset tasakaalu ja luues optimaalsed raseduse tingimused.
  • Soovitame teil võtta naiste FertilUpi vähemalt 3 kuud, et see imenduks teie kehas ja kõik koostisosad mõjuda jõuaksid.

FERTILUP JA ASSISTEERITUD VILJATSAMINE (IVF):

oploditevKui viljatuse põhjus on mehepoolne, soovitavad spetsialistid läbida abistatud viljastamise (emakasisene või in vitro, samuti tavaliselt kasutatav IVF). In vitro viljastamine on assisteeritud viljastamise põhimeetod, kus munarakk viljastatakse sperma abil kehast väljas ja viljastatud munarakk viiakse emakasse.

Kõik loomulikul moel viljastamise võimalused tasuvad proovimist. Õnneks on olemas lahendus. Lisaks tervislikule elustiilile soovitame, et prooviksite FertilUpi vähemalt kolm kuud. IVF on ravi, mille kasuks otsustatakse, kui teised meetodid on ebaõnnestunud, sest see on naise jaoks raske ja sisaldab suuremahulisi vereanalüüse, mitmeid süste ja tugevaid ravimeid. Sellepärast otsustavad paljud paarid enne assisteeritud viljastamist proovida FertilUp toidulisandit. Tutvuge Fertilup klientide rahulolevate arvustustega.

Juhul, kui olete võidelnud viljatusega juba pikka aega ja olete otsustanud IVF kasuks järgides arsti nõuandeid, soovitame teil pöörata erilist tähelepanu sperma kvaliteedile, mis on eduka viljastamise ja ülekandmise üks põhifaktoreid. Soovitame teie partneril enne protseduurile minemist viljeleda tervislikku elustiili ja võtta meestele loodud FertilUp toidulisandit. Ebaedukas IVF on alati valus kogemus, seega tasub teha kõike, mis meie võimuses, et see õnnestuks.

All rights reserved © 2012 - 2024 Sign in
Production: MMVisual